5 zalet iPhone Xs - czym urzeka nowy produkt Apple?

Nowy iPhone z 2018 roku ma swoich zwolenników i przeciwników. Zobacz 5 zalet iPhone Xs i przekonaj się, dlaczego warto mieć w dłoniach to urządzenie.

5 zalet iPhone Xs - sprawdź, czy warto go mieć! 

     Zdecydowanym plusem iPhone Xs jest jego budowa, która łączy w sobie funkcjonalność i nowoczesny wygląd. Telefon posiada tylną obudowę przykrytą estetycznym szkłem, które wbrew uszczypliwych komentarzy krytyków odporne jest na stłuczenia. Dodatkowo ekran wykończony jest metalowymi ramkami, dodającymi urządzeniu Apple pożądanego wyglądu. IPhone Xs wygląda stylowo i nowocześnie. 

     Drugą z 5 zalet iPhone Xs jest jego wodoodporna obudowa, dzięki której urządzenie może spędzić nawet kilkadziesiąt minut pod wodą. Przygotowana ze szczelnych komponentów obudowa chroni podzespoły telefonu przed dostępem wilgoci, a przez to użytkownik nie musi martwić się o kontakt swojego iPhone z kałużą, czy wiadrem pełnym wody. Telefon sprawdzi się więc doskonale w rękach osoby mającej skłonność do upuszczania przedmiotów. 

5 zalet iPhone Xs, o których mogłeś nie wiedzieć

     Przejdźmy do technicznych parametrów urządzenia: iPhone Xs może pochwalić się doskonałym wyświetlaczem OLED z HDR, zapewniającym wyjątkową głębię kolorów. Dodatkowo dotykowy ekran wyposażony jest w dobrze znany użytkownikom iPhone'ów system 3D Touch, ułatwiający sterowanie sprzętem. Wyświetlacz o przekątnej 5,8 cala idealnie prezentuje dane z telefonu. Uwadze użytkownika nie umknie również charakterystyczny Notch u góry ekranu, który ma dodatkowo wysmuklić wygląd ramek wyświetlacza. Co ważne, można go wyłączyć w ustawieniach urządzenia, przez co przestrzeń wokół Notch'a zostanie wypełniona. 

     Kolejna z zalet dotyczy zewnętrznej budowy telefonu. Nie chodzi jednak o sam jego wygląd, który opisywany był wcześniej, lecz o jego techniczne parametry. IPhone Xs waży 177 g, czyniąc go telefonem stabilnie ulokowanym w dłoni użytkownika. Urządzenie produkowane jest w wymiarach 143,6 x 70,9 x 7,7 mm, przez co z powodzeniem może być obsługiwane jedną dłonią. Apple skrócił o kilka mm szerokość telefonu, by ten jeszcze lepiej dopasowany był do dłoni swojego właściciela. Dotychczasowi użytkownicy wskazują, że obsługa nowego iPhone'a jest dzięki temu łatwiejsza i szybsza. 

     Ostatnią z 5 zalet iPhone Xs jest zdecydowanie wbudowany w urządzenie aparat. Obiektyw z 2x zoomem optycznym potrafi wykonać dobre zdjęcia nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Praca aparatu wspomagana jest przez funkcję oświetlenia studyjnego, które skoncentrowane jest na wykonywaniu fotografii portretowych. Miłośnicy fotografii z pewnością pokochają proponowane przez iPhone Xs rozwiązania. Dodatkowo telefon odblokowywany jest za pomocą systemu Face ID, który obsługiwany jest przez aparat TrueDepth do rozpoznawania twarzy nawet wtedy, gdy użytkownik nosi soczewki lub okulary. 

     Szczegółowa recenzja i opinie na temat zaprezentowanego w 2018 roku iPhone Xs znajdziesz pod linkiem https://cenoznawcy.pl/blog - to również tam przeczytasz o nowinkach ze świata smartfonów i nie tylko.